İos Oyun Geliştirme

Mobil Oyun Geliştirme

Oyun yazılımı geliştirme uzmanlarımız, oyun projenizi sıfırdan oluşturabilir veya mevcut oyun endüstrisi trendlerine uyum sağlamak için güncellemeler ve entegrasyonlarla mevcut çözümleri yenileyebilir. Gerçekçi, sürükleyici ve hayranlık uyandıran mobil oyunlar geliştirmek için sağlam teknolojilerden, en yeni oyun geliştirme araçlarından ve tekniklerinden yararlanıyoruz.

Bilgisayarda, mobil cihazlarda ve konsolda oynanan oyunlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Dijital oyun tasarımı, oyun geliştirme süreçleri yönetimi ve üretimi konusunda hizmet veren firmamız, eğitim oyunları, etkinlik oyunlar, strateji oyunları, web oyunları,spor oyunları, simülasyon oyunları, AR ve VR oyunlar, mobil oyunlar gibi birçok farklı alanda oyun geliştirmektedir.

Oyun Geliştirme Hizmetleri

Rezerv Yazılım video oyunu yazılım geliştiricileri, tam hareketli animasyon oluşturma, 2B ve 3B grafik animasyon tasarımlarını kodlama, animasyonları modelleme ve oluşturma konusunda da hizmet vermektedir. Oyun yazılımı geliştirme uzmanlarımız, video oyunu projenizi sıfırdan oluşturabilir veya mevcut oyun endüstrisi trendlerine uyum sağlamak için güncellemeler ve entegrasyonlarla mevcut çözümleri yenileyebilir.

Oyun geliştiricilerimiz ve programcılarımız, güncel oyun geliştirme araçlarını kullanarak sıfırdan yüksek kaliteli, sürükleyici ve teşvik edici 2D ve 3D oyun deneyimlerinin nasıl oluşturulacağı konusunda kapsamlı deneyime ve bilgiye sahiptir. Geliştiricilerimiz, gerçekçi oyun simülasyonları ve animasyonları oluşturmak için oyun varlıklarını modellemek, dokulandırmak, işlemek, donatmak ve canlandırmak için popüler oyun motorlarından yararlanır .

 

2D ve 3D Oyun Yazılımı Çözümleri

Özel 2D ve 3D grafikler ve animasyonlar, izometrik oyunlar, orijinal hikayeler, seviyeler, karakterler, fizik, mantık ve ses efektleri tasarlıyoruz.

Mobil Oyun Tasarımı

Android ve iOS cihazlarda oynamak üzere tasarlanmış ve kodlanmış rol yapma oyunlar, yarış, macera, e-öğrenme , sosyal, bulmaca, Rol Yapma Oyunları (RPG’ler), spor gibi birçok farklı alanda oyun geliştiriyoruz.

Mobil Oyun Geliştirme Hizmetleri

Rezerv Yazılımın mobil oyun yazılımı çözümleri , en son teknolojiyle oluşturulmuş, ilgi çekici ve son derece sürükleyici oyunlar sunmanıza olanak tanır. Oyun geliştiricilerimiz , mobil platformlar,sosyal oyunlar oluşturmak için entegre sosyal medya API’leri ile bir cihazın doğal donanımını kullanarak etkileşimli mobil uygulamalar oluşturur.

Eğitim Oyunları

Hedef kitle ve ihtiyaç analizlerini en doğru şekilde yaparak, belirlenen amaçlar doğrultusunda, kişi ve kurumlara özel oyun, oyunlaştırılmış eğitim teknolojileri geliştirmektedir. Bu oyunlar ile çalışanlarını eğitimi eğlenceli olacak bir şekilde yapılabilmektedir. Kurumsal eğitim oyunları pek çok firma tarafında kullanılmaktadır.